2420/​325

Fransk præsentérbakke af forgyldt bronze, rigt støbt med figurmotiv og ornamentik. Stemplet B. D. samt Delarue 2.R. Commines. Cirka 1900. H. 5,5. B. 19,5. L. 34.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt