2419/​32

Fransk rokoko konsolbord af nøddetræ, udskåret med rocailler og cabriole ben på dyrepoter. 18. årh. H. 73. B. 88. D. 59.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Plade falmet og med skjolder.

Vur­dering

6.000 DKK

Solgt

Hammerslag

3.000 DKK

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
3.000 DKK