2420/​1278

Goyard

Et sæt bestående af to “Sénat PM og MM” pouches af brunt Goyardine kanvas med sølvfarvede beslag, et lynlås rum med en indvendig kortlomme og gult stof for. (2)

Mindre pouch fremstår med minimale alders- og brugsspor. Den større pouch fremstår med alm. alders- og brugsslitage, herunder mindre slitage på hjørner og noget slitage på indvendigt stof for. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Solgt

Hammerslag

6.000 DKK

27 bud

Tidspunkt Byder Bud
277368 (Autobud) 6.000 DKK
1157303 6.000 DKK
277368 5.500 DKK
1157303 (Autobud) 5.000 DKK
277368 4.800 DKK
1157303 4.600 DKK
277368 (Autobud) 4.400 DKK
1157303 4.200 DKK
277368 (Autobud) 4.000 DKK
1124061 3.800 DKK
277368 (Autobud) 3.400 DKK
1124061 3.200 DKK
277368 2.600 DKK
1124061 (Autobud) 2.500 DKK
277368 2.500 DKK
1124061 2.400 DKK
277368 (Autobud) 2.300 DKK
1124061 2.200 DKK
277368 (Autobud) 1.900 DKK
1124061 1.850 DKK
277368 1.800 DKK
1114171 1.750 DKK
849670 1.700 DKK
1156933 1.650 DKK
277368 1.600 DKK
1048324 1.550 DKK
849670 1.500 DKK