2419/744
Dansk design
Et sæt på tre Art Decó lysestager af patineret bronce. Udført 1930–1940'erne. H. 7. (3)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Solgt
Hammerslag
25 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||