2420/1253
Et par diamant- og safirøreclips af 14 kt. guld og hvidguld hver prydet med talrige old-cut diamanter og carréslebet safirer. L. 3,5. Vægt ca. 9 g. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mangler en sten.
Smykker og Fashion, 15. maj 2024
Vurdering
Solgt
Hammerslag
9 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||