2419/344
Et par kinesiske vaser af porcelæn, dekoreret i mangan med “three friends of winter”. 20. årh. H. 31. (2)
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt