2419/​362

To fade af tin, begge med mesterstempler. Det ene graveret Augustenborg, 1850. 18./19. årh. Diam. 35–37. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser, buler og mærker.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Solgt

Hammerslag

1.000 DKK

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
1.000 DKK