2419/287
Fransk biblioteksbord af mahogni med beslag af forgyldt bronze, rund plade af gråbroget marmor. 19. årh. H. 61. Diam. 84.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Finérskader. Nedskåret. Plade med minimale kanthak.
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |