2419/77
Kinesisk skab af poleret elemtræ. 19. årh.s slutning. H. 202. B. 100. D. 52.
Restaureret. Brugsslitage.
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
Restaureret. Brugsslitage.
Tidspunkt | Byder | Bud |