2419/​122

Barok kabinet af birkerod, front med to døre bag hvilke talrige skuffer samt låge. 18. årh. H. 56. B. 64. D. 35.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Restaureret. Nøgle medfølger ikke.

Vur­dering

4.000–6.000 DKK

Solgt

Hammerslag

2.500 DKK

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
2.500 DKK