2419/122
Barok kabinet af birkerod, front med to døre bag hvilke talrige skuffer samt låge. 18. årh. H. 56. B. 64. D. 35.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Restaureret. Nøgle medfølger ikke.
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |